Header Ads

2017/04/14 Üçlü Combo Bisiklet Turu - 2. Bölüm (Anastatius Surları)Bu videoda İnceğiz Mağaraları, Anastasius Surları ve Kurşungerme Su Kemerinden oluşan tek günde "Üçlü Combo Bisiklet Turunun" ikinci gezi noktasını olan Anastasius Surları izleyeceksiniz.

Bir hafta önceki ormandaki başarısız tur girişimini telafi etmek için bu sefer yüksüz bir şekilde dağ bisikleti (mtb ) "Tengri" ile rövanş için Çorlu'dan Çatalca'ya doğru ilk pedalı basarak bisiklet turuna çıktım.

Farklı bir rota olması ve zaman kazanmak için Çorlu'dan trenle Çatalca'ya geldim. Bir önceki videoda inceğiz köyünde bulunan tarihi M.Ö. 5000li yıllara kadar dayanan İnceğiz mağaralarını ziyaret ettim.  https://youtu.be/ztkVZwk_z3U şimdi de Anastasius Surları Surları ile gezime devam ediyorum.

İzleyeceğiniz bu vlog kıvamındaki eğlenceli videoda Anastasius Surları ile ilgili pek çok faydalı bilgi bulabilirsiniz.

istanbul'da gezilecek yer arayanlar için bir diğer önemli gezi noktası olarak düşünülebilir.

Turun devamını bir sonraki videoda paylaşacağım haberdar olmak için http://smarturl.it/aboneol abone olabilirsiniz.

Merak edenler için paylaştığım rota üzerinde Anastasius Surunun konumu işaretlidir. görmek isteyenler rota üzerinde Kurfalı, Belgrad arasındaki kuzey-güney yönünde ilerleyen yolun sağında solunda uydu görüntülerine dikkatli bir şekilde bakıldığında duvarı görebilir.

ROTA: http://smarturl.it/w-20170414

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.